Luxusné kožené kreslo TPSHOTELPolohovacie luxusné kožené kreslo TPS276

Moderné biele kožené kreslo TPS591

Cena: €849.00

Kožené kreslo - točiace,húpacie alebo pevne stojace.

Rozmery: 88 x 93 cm, výška: 69 cm

Cena: 849 € celokož.-koža EXCLUSIVE 3mm

Kreslo ITALY DESIGN LINE vieme vyrobiť v rôznych poťahových materiáloch, či už v látkovom prevedení, koženom prevedení alebo v umelej koži. Možnosť výberu z približne 100 farebných prevedení. Od vybraného prevedenia kresla sa odvýja aj jeho cena. Zväčša sa cena pohybuje od 390 € do 790 €. Vnútro našich kožených kresiel a taburetov tvoria: taštičkové pružiny, 100% bavlna, perie. Nohy (podstavec) kresiel: drevo, nerez.

Kožené kreslá sú nábytkovým doplnkom izieb. Väčšinou sa dávajú vyrábať vo farbe sedačky pri ktorej budú umiestnené ale aj v úplne odlišnej farbe ako je sedačka vtedy, keď chceme zvýrazniť a podčiarknúť, že kreslo je samostatným doplnkom obývacej izby.

Kožené kreslá sa zvyknú využívať aj miesto kuchynských stoličiek, samostatné kreslá v chodbe alebo aj ako kreslá pri kozmetickom stolíku. Zvolením správneho dizajnu koženého kresla sa dá spestriť terasa ale aj zimná záhrada.

Na internete je množstvo predajcov koženého nábytku ako sú napr. kožené sedačky, kožené postele, kožené kreslá.. Avšak je dôležité si pri kúpe prísť pozrieť osobne sortiment predávajúceho, vyskúšať si tovar pred kúpou a porovnať medzi predajňami.

Pri výbere sú dôležité:
- kvalita povrchového materiálu použitého na kožené kreslá, kožené sedačky, kožené postele
- nie každá koža je talianská koža !!!
- použité materiály vo vnútri daného druhu tovaru
- funkčnosť
- prostriedky na údržbu
- životnosť

V našich predajniach v Prievidzi a v Bratislave Vám náš zaškolený tým poradí vo všetkých smeroch, poradí Vám, čo si treba všímať pri výbere, aké sú vhodné materiály použité v rôznych druhoch koženého nábytku a potom to bude už len na Vás, u ktorého predajcu si tovar zakúpite.Spýtajte sa na tento produkt